Plastická a estetická chirurgie, dermatologie Poděbrady – MUDr. Miroslav Veliký.
 Facebook  MUDr. Miroslav Veliký - Plastická a estetická chirurgie Poděbrady
Úvodní strana   linka   AKTUALITY   linka   Služby   linka   Ceník   linka   Galerie   linka   Kontakty
 
 
     
 

logo Odstranění podbradku, plastika krku

 

zveřejněno 06.09.2018

Podbradek před

Odstranění podbradku se může provádět současně s operací obličeje - faceliftingem, kdy se při vytažení kůže tváře vypne i kůže v oblasti krku. Plastiku krku můžeme provádět i samostatně bez liftingu obličeje, kdy odsáváme tuk z oblasti pod bradou, popřípadě vyřízneme nadbytek kůže v oblasti krku. Pod bradou pak zůstává jizva. Operace podbradku a krku se může provádět v místní anestezii ambulantně nebo v celkové narkóze. Hospitalizace zhruba jeden den.

Péče po odstranění podbradku

Po operaci podbradku má pacient buď zavázanou hlavu přes krk nebo se přikládá maska z elastického materiálu. Tato komprese se ponechává 10 dní, aby se kůže přihojila ke spodině. Po tuto dobu pacient dodržuje klidový režim, omezuje předklánění, kancelářská práce je možná už 5 den po operaci, ale s kompresivním návlekem na hlavě. Oblast pod krkem ponecháváme na sucho. Obvaz nebo masku si pacient může odstranit 10 den od operace, odlepí si také náplasti pod bradou a krk si může umýt. Stehy jsou vstřebávací, takže není nutné je odstraňovat. Fyzická zátěž a cvičení je možné po 3 týdnech od operace. Podbradek se může odstranit i injekční léčbou, která ničí tukové buňky v oblasti podbradku.

   
 
Copyright © 2018 MUDr. Miroslav Veliký - Plastická a estetická chirurgie Poděbrady - MAPA WEBU - webmaster ZMORWARE (AS)