Plastická a estetická chirurgie, dermatologie Poděbrady – MUDr. Miroslav Veliký.
 Facebook  MUDr. Miroslav Veliký - Plastická a estetická chirurgie Poděbrady
Úvodní strana   linka   AKTUALITY / GALERIE   linka   Služby   linka   Ceník   linka   Kosmetika   linka   Kontakty
 
 
     
 

logo Výplně HA - kyselina hyaluronová, Plastická chirurgie Poděrady

 

zveřejněno 20.12.2019

výplně HA + botulotoxin

Proměna - výplně, botulotoxin, víčka

Pred/Po

Před/po

Před/Po

Před/Po

Před/Po

Před/Po

Před/Po

Před/Po

Před/po

Ruce_Před/Po

Výplně HA

Výplně HA

Výplň rtů

Kruhy pod očima - výplně - HA

Výplně -před a po

Výplně - rty

Výplň rtů

Fotografie PŘED/PO zveřejňujeme se souhlasem našich pacientek. Pár ukázek z ordinace. O profesionalitě a odbornosti každého lékaře hovoří zejména samotní pacienti a výsledky práce. Vždy dbejte na jeho prokazatelné zkušenosti a sledujte reference. Špatně aplikované výplně mohou napáchat velké škody.  Místo přirozeného výrazu, můžete působit velmi uměle. Nebo naopak výsledek neuvidíte žádný. Zkušený lékař Vám je vždy ochoten ukázat svojí práci, vše vysvětlit, ukázat možné techniky a doporučit nejvhodnější výplň a postup v řešení vrásek a navrácení objemu. K vráskám se přistupuje komplexně, jen jeden zákrok většinou nestačí.

U výplní je důležitá nejen zkušenost, ale rovněž zde důležitou roli sehrává správně zvolená výplň. Lékař by měl mít cit, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější, ale zároveň splnil svůj účel. Mělo by dojít k redukci vrásek a k případnému doplnění objemu v obličeji.

Vyvarujte se neodborné, levné aplikaci výplní, vždy volte odborníky! Předejdete tak možným komplikacím.

Cena za aplikaci výplně v tomto případě není nejdůležitějším aspektem. Jde hlavně o Vaše zdraví. Vždy si nechte vše vysvětlit, seznamte se s možnými riziky. Dbejte na to, aby byly vždy aplikovány registrované, kvalitní výplně.

V estetické branži je velmi mnoho uznávaných, zkušených lékařů, ale také mnoho nezkušených, kteří si po pár kurzech hrají se zdravím svých pacientů. Dosti často pak neumí řešit problém. Pacient následně musí hledat pomoc u skutečných odborníků v oboru, což není levné. 

Výplně a botulotoxin patří výhradně do rukou kvalifikovaných lékařů. Nikdy si nenechávejte aplikovat tyto látky v kosmetických salonech, zde jde opravdu o hazard se zdravím. Ne vždy jde vše napravit a mohou Vám zůstat oči pro pláč. Výplně, které si zakoupíte na internetu, spolu s neodbornou aplikací, Vás mohou stát zdraví např. v podobě ztráty zraku.

Specialista v oboru Vám umožní omládnout, ale ani ten nejlepší lékař nedokáže zázraky, jen reálná očekávání Vám mohou přinést spokojenost.

Buďte při výběru lékaře ostražití. Estetika je výjimečná už tím, že zákroky nutně nepotřebujete a výsledkem by mělo být zlepšení stavu, a ne boj o záchranu obličeje, s čímž se velmi často v oboru setkáváme. Správný výběr lékaře Vám přinese nejen krásné výsledky, ale v závěru Vám ušetří čas i peníze.

 

Váš 

Dr. Mirek Veliký

 

 

Ukázky naší práce - fotografie neretušujeme, vznikají u nás v ambulanci. 

Výplně HA

 Proměna

 

https://www.estheticon.cz/video/pacientka-monika-omlazeni-obliceje-biorevitalizaci-profhilo-a-vyplnemi-aliaxin

Proměna

 

Před a Po

 

Výplně

 

Rty 

 

Výplň rtů

   
 
Copyright © 2018 MUDr. Miroslav Veliký - Plastická a estetická chirurgie Poděbrady - MAPA WEBU - webmaster ZMORWARE (AS)