Plastická a estetická chirurgie, dermatologie Poděbrady – MUDr. Miroslav Veliký.
 Facebook  MUDr. Miroslav Veliký - Plastická a estetická chirurgie Poděbrady - TEL.: 733 109 268
Úvodní strana   linka   AKTUALITY / GALERIE   linka   Služby   linka   Ceník   linka   Kosmetika   linka   Kontakty

logo Nový přístroj E-peel - skin Repair & Hydrating system

zveřejněno 16.12.2019

E-peel

e-peel

Serum

e-peel

Profesionální péče o vaši pleť - Skin Repair & Hydrating system e-peel – hloubkové čištění, hloubková hydratace a kontrola dermální abraze s infúzí sér do pokožky
Ošetření vhodné pro každý typ pleti, v nabídce jsou i speciální séra pro problematickou a aknózní pleť. Mikroprocesorem řízený systém umožňuje důsledný proces exfoliace pomocí dvoucestného aplikátoru potaženého 100% přírodním diamantem pro komfortní a účinnější ošetření. Tento proces je zcela bezbolestný, nepředstavuje žádná rizika ani omezení. Přístroj je navržen tak, aby optimalizoval tok speciálně navržených sér přes exfoliovaný povrch a zajistil maximální penetraci do hlubších vrstev tkáně.
Přístroj provádí kontrolovanou dermální abrazi a infúzi originálních sér s dokonalou penetrací a rychlou zpětnou vazbou. Principem je narušení vrchní vrstvy pokožky specializovaným nástavcem, který při postupném peelingu vstřikuje na její povrch séra, kde hrají hlavní úlohu přesně zvolené aktivní látky, vhodné pro různé indikace (kyselina kojová, kyselina salicylová, kyselina hyaluronová, kyselina glykolová, penthenol, arbutin, alantoin, komplex vitamínů atd.). Aplikací sér dochází k jejich postupnému uvolňování do pokožky, hluboké penetraci a ve stejném okamžiku k odsávání kožního mazu a dalších nečistot, které se dostávají mimo pleť do odpadní nádoby.

Tento přístroj najdete díky své kvalitě na estetických klinikách v ČR, SR i zahraničí.

Objednání tel. 733 109 268.

 

 

 

 

E-peel

    PDF Serum  
 
Copyright © 2018 MUDr. Miroslav Veliký - Plastická a estetická chirurgie Poděbrady - MAPA WEBU - webmaster ZMORWARE (AS)