Plastická a estetická chirurgie, dermatologie Poděbrady – MUDr. Miroslav Veliký.
 Facebook  MUDr. Miroslav Veliký - Plastická a estetická chirurgie Poděbrady - TEL.: 733 109 268
Úvodní strana   linka   AKTUALITY / GALERIE   linka   Služby   linka   Ceník   linka   Kosmetika   linka   Kontakty

logo Prim. MUDr. Miroslav Veliký, plastický chirurg

zveřejněno 01.07.2021

Prim. MUDr. Miroslav Veliký

MUDr. Veliký

Dr. Veliký

Replanatce ruky

Replantace ruky

Víte, že…?
Prim. Dr. Miroslav Veliký je špičkový plastický chirurg s více než 20letou praxí v plastické chirurgii. V ČR není tak znám, protože pobýval více jak 15 let v zahraničí.
 
Po studiu na Karlově Univerzitě a atestaci z všeobecné chirurgie se rozhodl, že se chce věnovat jen plastické chirurgii a tomu podřídil další vzdělávání, profesní i životní náplň. Francie je velmocí v plastické chirurgii i v chirurgii ruky a studium u celosvětově známých profesorů v tomto oboru, se stalo cílem mladého lékaře.
V roce 1996 zavítal do Francie a zahájil univerzitní vzdělávání v oboru plastické chirurgie a mikrochirurgie. Za zkušenostmi pana doktora jsou tisíce hodin na sále pod vedením profesorů, které uznává celý svět. Tyto kapacity jsou autory učebnic pro studenty medicíny, jsou spoluzakladateli moderních postupů v plastické chirurgii. Studium pod vedením těchto „Pánů profesorů“ plastické chirurgie bylo výzvou, a pan doktor ji s nadšením přijal. Výsledkem tohoto snažení je diplom mikrochirurgických studií v roce 2001 a atestační zkouška z plastické chirurgie již v roce 2000 (Francie).
 
Pan doktor prošel rukama těchto celosvětově uznávaných kapacit plastické chirurgie, mikrochirurgie a chirurgie ruky: Prof. Michel Stricker (Nancy), Prof. Michel Merle (Nancy), Prof. Gill Dautel (Nancy), Prof. Jean Pierre Lemerle (Paříž), Prof. Vladimir Mitz – objevitel SMAS technik faceliftu (Paříž), Prof. Philippe Saffar (Paříž).
 
Pan doktor pracoval ve Francii na prestižních klinikách plastické chirurgie v Paříži, Nancy, Angers a poslední tři roky svého pobytu ve Francii operoval na klinice plastické chirurgie v Nice.
 
Od roku 2009 pan doktor pracuje na uznávaných klinikách ve Velké Británii (do roku 2018 na plný úvazek). V Anglii operuje již jen jeden týden v měsíci, kam každý měsíc odlétá.

Nyní 3 týdny v měsíci operuje a konzultuje v ČR (Poděbrady, Praha, Teplice).

V roce 2014 završil pan doktor své studium na Cardiff University zkouškou z dermatoskopie, a to na katedře dermatologie. Ovládá diagnostiku zhoubných a nezhoubných útvarů na kůži a zabývá se i jejich léčbou a případnou rekonstrukcí postižených lokalit. V Anglii se dlouhodobě specializuje na rekonstrukce prsu po onkologické léčbě. Dále pak je členem replantačního a rekonstrukčního týmu (replantace končetin po těžkých úrazech).

Plastická chirurgie a její studium je pro pana doktora vášní a podřídil ji svůj profesní, ale i soukromý život. Nadále navštěvuje světové kongresy a získává nové poznatky ze světa plastické chirurgie.
Licenci pro provozování praxe v plastické chirurgii drží jak v ČR, tak v Británii.

Dnes má pan doktor klientelu z celé Evropy a velmi ho těší spokojenost svých pacientů.

Pan doktor se domluví: anglicky, francouzsky, italsky, polsky a rusky.

Je vášnivý hráč stolního tenisu a rád jezdí na motorce se svým synem.

 

 

Replantace ruky (končetina oddělená od těla - 16 hod. na operačním sále)

Replantace ruky

 

 

   
 
Copyright © 2018 MUDr. Miroslav Veliký - Plastická a estetická chirurgie Poděbrady - MAPA WEBU - webmaster ZMORWARE (AS)